Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza apjoma faili, kuri tiek saglabāti jūsu izmantotajā interneta pārlūkprogrammā. Gadījumā, ja Jūs neesat atspējojis sīkdatņu saglabāšanu jūsu pārlūkprogrammā, sīkdatnes tiks saglabātas brīdī, kad atvērsiet Lettonias mājaslapu. Sīkdatnes ļauj mums saprast, vai esat jau iepriekš apmeklējis Lettonias mājaslapu. Tāpat tās palīdz atcerēties jūsu veiktās darbības un izvēles, lai nodrošinātu efektīvu mājaslapas lietošanas pieredzi. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas?

Lettonias mājaslapas darbības nodrošināšanai tiek izmantotas sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē līdz sesijas beigām, un pēc tam tās tiek dzēstas. Savukārt pastāvīgās sīkdatnes saglabājas jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek dzēstas. Papildus informāciju par sīkdatnēm, Jūs varat iegūt www.aboutcookies.org.

Kā atteikties no sīkdatņu izmantošanas?

Lai atteiktos no sīkdatņu izmantošanas, mēs iesakām Jums vadīties pēc jūsu izmantotās pārlūkprogrammas instrukcijām, kā interneta pārlūkprogrammas iestatījumos atspējot un dzēst sīkdatnes. Sīkdatņu atspējošana var ietekmēt atsevišķu Lettonias mājaslapas sadaļu vai elementu darbību.