Kā iesaistīties?

Lai labāk varētu iepazīt korporācijas vēsturi, tradīcijas, sadzīvi un citus lettoņus, katra akadēmiskā semestra sākumā tiek rīkoti viesu vakari, kuru laikā studentiem ir iespēja viesoties Lettonias konventa mājā un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par un ap korporācijas dzīvi.

Studentu korporācija Lettonia jaunos biedrus tradicionāli uzņem divas reizes gadā jeb reizi akadēmiskajā semestrī (rudenī un pavasarī), bet, ja ir atbilstoši kandidāti ar lielu interesi iesaistīties, uzņemšanu var organizēt arī vairākas reizes semestrī.

Par Lettonia biedru var kļūt jebkurš 18 gadus vecs Latvijas augstskolas studējošais. Lettonia biedrs nevar vienlaikus būt biedrs organizācijās, kas kultivē pretvalstisku, pretnacionālu vai pretreliģisku garu un kuru darbība ir pretrunā ar Lettonia garu un tradīcijām.

Ja arī Tevi interesē iespēja pievienoties Lettonia, viesu vakarus ir ieteicams apmeklēt pēc iespējas vairāk, lai labāk izprastu korporācijas būtību un iepazītos ar pēc iespējas vairāk Lettonia biedriem (kas ir visnotaļa svarīgs kritērijs, kad tiek lemts par uzņemšanu korporācijā). Tāpat arī ir būtiski katram potenciālajam biedram pašam izlemt vai Lettonia dzīve Tevi saista un ir pa ceļam ar citiem lettoņiem.

Viesu vakari notiek rudens un pavasara akadēmiskā semestra sākumā. Plašāku informāciju meklē mūsu Facebook lapā (spied šeit).
Neskaidrību un vai jautājumu gadījumā var rakstīt korporācijai (spied šeit).